Paslaugos ir sprendimai


Žaidimų kūrimas

Mūsų stiprybė – mokomųjų (edukacinių) kompiuterinių žaidimų kūrimas. Savo veiklą pradėjome kurdami vaikams – sėkmingai pristatėme kompiuterines priemones įvairiems mokomiesiems dalykams. Visa produkcija patvirtinta LR Švietimo ir mokslo ministerijos bei plačiai taikoma Lietuvos mokyklose. Turėdami didelę patirtį, teikiame ne tik mokomųjų kompiuterinių žaidimų vaikams kūrimo paslaugas – padėsime įgyvendinti edukacinius projektus, pagal Jūsų pageidavimus sukursime žaidimus savybių ir gebėjimų ugdymui, personalo ar suaugusiųjų mokymams. Taigi, siūlome plataus pobūdžio mokomuosius kompiuterinius žaidimus, skirtus vaikams bei įvairaus amžiaus ir profesijų žmonėms.
Taip pat reklaminių žaidimų kūrimas, internetinių žaidimų kūrimas, multi-touch žaidimų kūrimas, flash žaidimų kūrimas.

Interaktyvūs sprendimai

Norite aiškiai ir suprantamai pristatyti savo įmonės produkciją, prekinį ženklą ar paslaugas? Nepasakokite, o parodykite – suteiksite galimybę virtualiai „prisiliesti“ prie Jūsų produkto: pakeiskite ilgus ir išsamius aprašymus interaktyviais Flash sprendimais ir įtraukite potencialų klientą į veiklą bei kūrimo procesą. Virtualūs projektavimo ir personalizavimo įrankiai – tai tik keli galimų interaktyvių Flash sprendimų pavyzdžiai, kurie kur kas padidintų Jūsų internetinės svetainės patrauklumą.
Siūlome profesionalias Flash animacijos kūrimo paslaugas.

Skaitmeninė muziejaus ekspozicija

Inovatyvus sprendimas muziejams, galerijoms ir panašaus pobūdžio įstaigoms – skaitmeninis ekspozicijų įgyvendinimas. Interaktyvus muziejaus ekspozicijos realizavimas suteikia galimybę pateikti neribotą kiekį informacijos: eksponatai papildomi įvairių formatų vaizdine ir garsine medžiaga, kurią įtraukti į realią ekspoziciją nėra ar ne visada yra galimybių. Skaitmeninė ekspozicija gali būti nesunkiai pritaikoma įvairioms platformoms – interneto terpei, Multi-touch technologinei įrangai, taip pat CD ar DVD formatu, palaikant HD kokybę, bei demonstracijoms.

Internetinių svetainių kūrimas

Aiški vartotojo sąsaja, firminis stilius, šiuolaikinis dizainas, interaktyvūs kompiuterinės grafikos elementai – tai tik maža dalis to, ką manome esant būtinais modernios ir patrauklios lankytojui internetinės svetainės elementais. Puikiai suprasdami internetinės svetainės svarbą firmos įvaizdžiui ir turėdami ilgametę patirtį, teikiame kokybiškas internetinių svetainių programavimo ir dizaino paslaugas.


Internetinių svetainių kūrimas, svetainių kūrimo paslaugos, svetainių dizainas. Tinklapių kūrimas, puslapių kūrimo paslaugos.
Aukšto lygio Flash animacija ir Flash svetainių kūrimas.

Internetinė reklama

Animuoti reklaminiai skydeliai („baneriai“) – itin populiari ir plačiai taikoma internetinės reklamos priemonė. Remdamiesi Jūsų pageidavimais, padėsime atrasti tinkamiausią reklaminės juostelės animacijos scenarijų ir sukursime unikalią, išskirtinio dizaino, greitai dėmesį patraukiančią internetinę reklamą.Mobiliųjų aplikacijų kūrimas

Mobiliųjų aplikacijų kūrimo paslaugos. Kuriame mobiliuosius žaidimus iOS (iPad ir iPhone) bei Android telefonams. 
Pakonsultuosime ir padėsime apsispręsti dėl norimo funkcionalumo bei dizaino sprendimų. 

iPad, iPhone bei Android žaidimų kūrimas