2012-09-19
Apsilankymas "Rūtelėje" ir V.Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje
Šiandien Mokinukai.lt komanda apsilankė Kauno mokykloje-darželyje "Rūtelė" ir Kauno V.Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje. 

"Rūtelėje" sudalyvavome mokytoju pasitarime, buvome šiltai sutikti ir gavome daug patarimų. Džiugu girdėti, kad techninės galimybės šioje mokykloje leidžia naudotis portalu Mokinukai.lt beveik kiekvieną pamoką. 

Kauno V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla yra didelė mokykla. Džiaugiamės, kad su mumis susitikti atėjo daug mokytojų. Techninės galimybės šioje mokykloje yra šiek tiek prastesnės. Tik 3 pradinės klasės iš 12 turi projektorius arba interaktyvias lentas, todėl natūralu, kad kitiems mokytojams pasinaudoti portalu tenka rečiau. Tačiau mokytojos yra aktyvios ir stengiasi panaudoti skaitmenines priemones kada tik įmanoma. 

Taip pat nugirdome juokingą istoriją, kai mokytoja išėjusi į susirinkimą paliko vaikučius penkioms minutėms, grįžusi rado tris vaikus susikarpiusius savo marškinius, kitas sukarpė ir savo švarką.
Vaikai nedarykite to namuose :)

Abiejų mokyklų atstovai patvirtina, jog skaitmeninė mokymo priemonė Mokinukai.lt padeda sutaupyti laiko ir yra be galo įdomi mokiniams. Mokiniai laukia pamokų, kada bus naudojama ši ar kitos priemonės, visi noriai dalyvauja ir kartais net nebelaukia pertraukos. 

Ačiū už šiltą sutikimą abiejų mokyklų mokytojams ir vadovams. 
Kauno darželis-mokykla
Kauno Viktoro Kuprevičiaus vidurinė mokykla
Kauno Viktoro Kuprevičiaus vidurinė mokykla
Pamoka Kauno Viktoro Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje
Mokinukai Miglė Šaulyte ir Mantas Kavaliauskas pamokoje
Kauno Viktoro Kuprevičiaus vidurinė mokykla

Visos naujienos >>
Visos naujienos >>