2012-11-22
Kviečiame mokytojus, mokinius ir tėvelius į parodą Mokykla 2012
Kviečiame visus mokytojus, vaikučius ir tėvelius į Lapkričio 23-25 dienomis vykstančią parodą Mokykla 2012, Vilniuje, Litexpo parodų centre. 

Mokinukai.lt stendas šį kartą kartu su TaMo.lt elektroninio dienyno stendu.    

Apie parodą MOKYKLA 2012:

Antroji švietimo bendruomenei skirta paroda kviečia visus, kuriems rūpi Lietuvos šveitimo ateitis, lapkričio 23-25 dienomis atvykti į Lietuvos parodų ir kongresų centrą LITEXPO. 

Paroda Mokykla 2012 šiemet Jus pasitiks naujomis spalvomis, įdomiais parodų dalyvių stendais, plačia edukacine programa, atviromis kūrybinėmis bei interaktyviomis erdvėmis. Parodos rengėjai tikisi, jog visi švietimo bendruomenės nariai šioje parodoje ras tuos dėmenis, kurie padės mums kurti Lietuvos ateities mokyklą  – idėjas, įkvėpimą, žinias, naujausias technologijas, mokymo priemones ar kitus mokykloms būtinus sprendimus. 

Paroda MOKYKLA siekia įskelti smalsumo kibirkštį kiekvieno lankytojo širdyje. Juk mokytis ir mokyti galima įdomiai! Šių metų parodos tema – kūrybingo vaiko ugdymas mokykloje, todėl parodos šūkiu teigiame norąLAIMINGAI AUGTI! 

Auginti kūrybingai mąstantį mokinį, puoselėti mokytojo asmenybę, taikyti įkvepiančias mokymo metodikas, atrasti netradicines ugdymo technikas – šios temos skleisis parodos renginiuose, o parodos dalyviai stenduose pristatys naujausias mokymo priemones bei mokyklų įrangą. Robotų konstravimas ir valdymas – tai galimybė apjungti tiksliuosius mokslus į kūrybingą technologijų pažinimą. Skaitmeninės mokymo priemonės žingeidiems Lietuvos mokiniams atveria kelius į neišsemiamus žinių lobynus. Pristatomos išmaniosios lentos, palengvinančios mokytojų darbą bei nepaliekančios abejingų vaikų klasėje. Dailės, tekstilės, rankdarbių pamokos kitaip – įdomiau, kūrybingiau, skirtos atrasti sąsajas tarp menų ir chemijos, biologijos ar net istorijos disciplinų. Jūrų biologija ar užsienio kalbų lavinimas žaidžiant teartą, susitikimai su vaikų ir jaunimo rašytojais  - šios ir dar begalė kitų visiems parodos lankytojams atvirų renginių skirti tam, kad augtume laimingi, kad atvertume duris į žinių pasaulį ir užaugintume kūrybingą, mąstančią ir atvirą Lietuvos kartą. Tad susitikime parodoje MOKYKLA 2012!


laimingai_augti.jpg

Paroda MOKYKLA yra skirta plačiai švietimo bendruomenei - ugdymo įstaigų steigėjams, mokyklų administracijai, vadovams, mokytojams. Parodoje taip pat laukiami ir mokiniai, jų tėvai, mokyklų savivaldų institucijų atstovai. 

Parodos metu mokytojai galės iš gausios pasiūlos išsirinkti reikalingas darbo priemones – pedagoginę literatūrą; pradinio, vidurinio, specialiojo ar meninio ugdymo mokymo priemones, naujausius mokyklinius reikmenis. O parodos „Vaikų šalis“ edukacinėje erdvėje „Žinių miestas“ pristatysime ikimokyklinio ugdymo naujoves, vaikų darželius, mažylių auklėjimo metodikas. 

Parodos MOKYKLA lankytojus supažindinsime su informacinių technologijų taikymo naujovėmis, mokymo/si aplinkos ir mokyklos darbo organizavimo ir valdymo būdais. Parodoje dalyvausianti LR Švietimo ministerija bei jai pavaldūs centrai, nevyriausybinės organizacijos, įmonių atstovai teiks išsamią informaciją visais su pedagoginiu darbu susijusiais klausimais, pristatys rinkos naujoves, rengs įvairius renginius. 

atrask_nauja_mokykla.jpg

Visus Lietuvos mokytojus, mokyklų vadovus, mokyklų bei mokinių tarybų atstovus kviečiame dalyvauti diskusijose su žinomais visuomenės veikėjais, pedagogais iš Lietuvos bei užsienio, pasisemti žinių bei idėjų kaip tinkamai kurti ugdymo organizavimo modelį;

DĖMESIO!Mokytojai bei mokyklų vadovai kviečiami dalyvauti edukacinėje programoje – ne tik seminaruose ar konferencijose, bet ir parodos metu veiksiančiose interaktyviose klasėse, kuriose vyks improvizuotos pamokos, suteikiančios galimybę praktiškai išbandyti naujausias mokymo priemones bei technologijas, užduoti rūpimus klausimus specialistams.
Paroda Mokykla 2012

Visos naujienos >>
Visos naujienos >>