2010-05-04
Nugalėtojai parodoje Technorama 2010
UAB "Edukacinės sistemos" pripažinta geriausia jaunųjų mokslininkų darbų parodoje Technorama 2010 ir pelnė Rektoriaus prizą.

Ištrauka iš straipsnio:
Rektoriaus prizas (1 500 Lt) po trejų metų pertraukos atiteko Informatikos fakulteto studentams Mantui Kavaliauskui, Mantui Radvilai ir Arvydui Burduliui už mokomąjį internetinį strateginį žaidimą „Eko-miestas“. 2007 m. Mantas Kavaliauskas, Mantas Radvila ir Jonas Abromaitis gavo pagrindinį prizą už darbą „Skaičių miestelis“.

Diplome įrašyta, kad vaikinai pelnė prizą už žaidimą „Eko-miestas“, tačiau tai nėra tikslus darbo pavadinimas. Iš tikrųjų, parodoje jie demonstravo savo sukurtą naujausią produktą – universalų žaidimų stalą su Multi-Touch valdymo technologija. Ši naujovė padidina kompiuterinių žaidimų interaktyvumo lygį ir sklandžiai integruoja komandinį darbą mokymosi procese. „Žaidimų stalą sudaro korpusas ir stiklinis paviršius, turintis ekrano ir valdymo funkcijas, - aiškino UAB „Edukacinės sistemos“ direktorius Mantas Kavaliauskas. - Žaidėjas, ranka liesdamas stalo paviršių (ekraną) gali tiesiogiai valdyti programinę įrangą. Vienu metu prie stalo žaisti gali keletas žmonių.“
Interaktyvus stalas mokyklai - multitouch table
Interaktyvus stalas mokyklai - multitouch table
Interaktyvus stalas mokyklai - multitouch table
Interaktyvus stalas - pagrindinis meniu

Visos naujienos >>
Visos naujienos >>